Pięć nowych kancelarii brokerskich przyłączyło się do Spółdzielni Conecto Broker.

Pierwsze miesiące bieżącego roku stały w naszej Spółdzielni pod znakiem intensywnej pracy organicznej, która przyniosła owoce. Z dumą możemy dziś potwierdzić, iż do kancelarii założycielskich Conecto Broker dołączyło kolejnych pięciu brokerów.

Miło nam powitać:
  • KB Łukasz Grabania
  • KDB Brokerzy Ubezpieczeniowi
  • Meritum Broker
  • SUKURS Kancelaria Prawno Finansowa
  • Winsers

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać do działalności spółdzielczej tak doświadczonych brokerów! Aktualnie, spółdzielnię tworzy już 25 kancelarii brokerskich z terenu całej kraju!

Zobacz aktualną listę członków: https://bit.ly/CB_Członkowie  

Życzymy Zdrowych, Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

 

Co to jest Conecto Broker:
To spółdzielnia niezależnych brokerów, która pomaga w stabilizacji pozycji rynkowej poszczególnych członków poprzez współpracę w obszarach: likwidacji szkód, wymiany doświadczeń i wiedzy, a także wzmocnienie relacji z klientami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Czytaj więcej na: WWW.CONECTOBROKER.PL/KORZYŚCI 

 

Więcej informacji:
Tomasz Witkowski
Prezes zarządu
Tel. +48 606 118 800
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Robert Kaźmierczak
Członek zarządu
Tel. +48 666 377 534
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdrowych Świąt 1