Podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia CONECTO BROKER, grupa przyjęła w poczet członków cztery kolejne kancelarie brokerskie, w tym po raz pierwszy brokera z województwa łódzkiego. Dzięki temu grupa posiada już operacyjne możliwości działania w 14 województwach.

Celem czerwcowego Walnego Zgromadzenie członków CONECTO BROKER była przede wszystkim dyskusja nad założeniami strategicznymi grupy do końca roku oraz tworzenie tematycznych zespołów brokerskich do przeglądu funkcjonujących programów i opracowania dedykowanych programów dla wszystkich członków grupy.

- Impulsem do przyspieszenia prac nad nowymi wspólnymi programami, były bardzo dobre oceny i efekty rynkowe pierwszych centralnymi programów dla sektora rolnego oraz zarządców wspólnot mieszkaniowych – podkreślił Tomasz Witkowski prezes zarządu CONECTO BROKER.

Utworzono osiem zespołów współpracujących w m.in. obszarze ubezpieczeń flotowych, transportowych, trudnych ryzyk oraz OC zawodowego dla szerokiego katalogu zawodów.

Spotkanie miało ponadto wymiar integracyjny. Zarząd przedstawił nowych członków grupy, tj. firmy: Biuro Brokerskie ARTERIA z Krakowa, BMK Broker Ubezpieczeniowy z Siedlec, Kancelaria Brokerska PROSPECTIVE z Częstochowy oraz KB BROKERZY Kancelaria Brokerska z Bełchatowa.

Dzięki tej ostatniej, grupa po raz pierwszy zyskała przyczółek operacyjny na terenie województwa łódzkiego. Po akcesji grupę CONECTO BROKER tworzy już 29 kancelarii brokerskich, z biurami lub oddziałami w czternastu województwach.

- Nie posiadamy reprezentantów jedynie z regionu zachodnio-pomorskiego i świętokrzyskiego – mówi Robert Kaźmierczak wiceprezes zarządu CONECTO BROKER – Analizujemy brokerów z tych regionów, ale na dziś podjęliśmy decyzje o odsunięciu kolejnych akcesji na 2021 rok. Teraz skupiamy się na wykorzystywaniu efektu synergii z posiadanych już zasobów. – podkreśla.

W ostatnim Almanachu Brokerów za 2019 rok Grupa CONECTO BROKER wykazała przypis składek na poziomie 265 mln. Pozwoliło to grupie na zajęcie jedenastego miejsca wśród wszystkich brokerów działających na krajowym rynku, oraz piątego wśród kancelarii z kapitałem polskim.

 Aktualna lista członków - kliknij.

 Conecto Broker nowi członkowie